Aktualności
PROGRAM GRUPY WSPARCIA „UNPLUGGED” dla osób nadmiernie korzystających z social mediów

Informujemy, że trwa realizacja rocznego projektu wspierającego osoby dorosłe doświadczające trudności związanych z nadmiernym korzystaniem z mediów społecznościowych. W ramach programu mieszkańcy m.st. Warszawy będą mogli bezpłatnie skorzystać z otwartej grupy wsparcia prowadzonej przez doświadczonych specjalistów.
Projekt realizowany jest dzięki finansowaniu z Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy – Dzielnicy Mokotów.
Projekt jest realizowany w 2026 roku i obejmuje bezpłatne spotkania skierowane do mieszkańców m.st. Warszawy. Pierwszeństwo udziału mają mieszkańcy dzielnicy Mokotów.
W RAMACH PROJEKTU REALIZUJEMY:
- otwartą grupę wsparcia dla osób dorosłych (18+) nadmiernie korzystających z mediów społecznościowych,
- 20 spotkań grupowych po 2 godziny zegarowe realizowanych w formie stacjonarnej,
- zajęcia oparte na metodach warsztatowych, psychoedukacji oraz wymianie doświadczeń uczestników,
- tematyczne spotkania dotyczące m.in. regulacji emocji, FOMO, samotności, przebodźcowania, relacji, nawrotów oraz higieny cyfrowej.
Aktualny harmonogram spotkań, formularz zgłoszeniowy oraz szczegóły dotyczące rekrutacji:
GRUPA WSPARCIA UNPLUGGED 2026
Działanie jest realizowane w ramach projektu pn. "Unplugged: grupa wsparcia dla osób uzależnionych od social mediów" na podstawie umowy z Urząd Miasta Stołecznego Warszawy - Dzielnica Mokotów.