Informujemy, że trwa realizacja rocznego projektu wspierającego osoby dorosłe doświadczające trudności związanych z nadmiernym korzystaniem z mediów społecznościowych. W ramach programu mieszkańcy m.st. Warszawy będą mogli bezpłatnie skorzystać z otwartej grupy wsparcia prowadzonej przez doświadczonych specjalistów.

Projekt realizowany jest dzięki finansowaniu z Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy – Dzielnicy Mokotów.

 

Projekt jest realizowany w 2026 roku i obejmuje bezpłatne spotkania skierowane do mieszkańców m.st. Warszawy. Pierwszeństwo udziału mają mieszkańcy dzielnicy Mokotów. 

W RAMACH PROJEKTU REALIZUJEMY:

  • otwartą grupę wsparcia dla osób dorosłych (18+) nadmiernie korzystających z mediów społecznościowych,
  • 20 spotkań grupowych po 2 godziny zegarowe realizowanych w formie stacjonarnej,
  • zajęcia oparte na metodach warsztatowych, psychoedukacji oraz wymianie doświadczeń uczestników,
  • tematyczne spotkania dotyczące m.in. regulacji emocji, FOMO, samotności, przebodźcowania, relacji, nawrotów oraz higieny cyfrowej.

Aktualny harmonogram spotkań, formularz zgłoszeniowy oraz szczegóły dotyczące rekrutacji:
GRUPA WSPARCIA UNPLUGGED 2026

Działanie jest realizowane w ramach projektu pn. "Unplugged: grupa wsparcia dla osób uzależnionych od social mediów" na podstawie umowy z Urząd Miasta Stołecznego Warszawy - Dzielnica Mokotów.