Aktualności
SUPERWIZJA DLA WARSZAWSKIEGO LICEUM grudzień 2025
W grudniu 2025 r. nauczyciele XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi S. Żeromskiego w Warszawie brali udział w spotkaniach superwizyjnych z naszą profesorką oświaty i psychoterapeutką Elżbietą Kucińską.
Zrealizowano 16 godzin.
Podczas spotkań superwizyjnych odbywała się praca w obszarze:
- rozwój zawodowy;
- współpraca z dziećmi, rodzicami i kadrą szkoły;
- wspólna analiza przypadków (uczniów), rozwiązywanie problemów wychowawczych/dydaktycznych, szukanie nowych metod pracy oraz wymiana doświadczeń;
- zmniejszenie poczucia osamotnienia w trudnych sytuacjach, redukcja stresu;
- lepsze zrozumienie ucznia, budowanie praktyki refleksyjnej.
Działanie zrealizowano w ramach odpłatnej działalności pożytku publicznego.