W grudniu 2025 r.  nauczyciele XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi S. Żeromskiego w Warszawie brali udział w spotkaniach superwizyjnych z naszą profesorką oświaty i psychoterapeutką Elżbietą Kucińską.

Zrealizowano 16 godzin.

Podczas spotkań superwizyjnych odbywała się praca w obszarze:

  • rozwój zawodowy;
  • współpraca z dziećmi, rodzicami i kadrą szkoły;
  • wspólna analiza przypadków (uczniów), rozwiązywanie problemów wychowawczych/dydaktycznych, szukanie nowych metod pracy oraz wymiana doświadczeń;
  • zmniejszenie poczucia osamotnienia w trudnych sytuacjach, redukcja stresu;
  • lepsze zrozumienie ucznia, budowanie praktyki refleksyjnej.

Działanie zrealizowano w ramach odpłatnej działalności pożytku publicznego.